NEZASTAVUJTE SE A VĚŘTE SI!

Nevěříte si, že můžete dosáhnout svého snu?  Máte vůbec nějaký?  KAŽDÝ MÁ!  Nezasunuli jste ho na dno své duše? Nepohřbili jste ho nánosem svých povinností a řečmi svého okolí, že je to blbost? NEDEJTE SE!

Co Vám říká Vaše vyprahlé srdce? Musíte ho stále přesvědčovat ať mlčí? Že jste se tak vědomě rozhodli? Že to vydržíte? A jak dlouho? Ano, každý se můžeme rozhodnout jak chceme, ale je třeba také si uvědomit, že NIC NENÍ NEMOŽNÉ…..IMG_20160823_155134

Jděte stále dál, porcujte si velkého slona po malých kouscích, krůček po krůčku a posunujte se zvolna dopředu. Nebude to hned, velké sny se plní pomalu, ale je třeba si ho držet, jít si za ním a skládat střípek ke střípku.

Jděte tam, kam Vás srdce táhne. Ono Vás netáhne zbytečně, má to nějaký důvod. Vesmír Vás podpoří. Ukažte okolí na čem Vám záleží, kde jsou Vaše hodnoty, okolí uvidí, že to myslíte vážně a také Vás podpoří…a krůček po krůčku se Vám podaří Vaši mozaiku skládat.

Samozřejmě se stane, že Vás někdo bude chtít odradit…ale čekali jste cestu vystlanou růžemi? Ovace? Právě to, že tento typ lidí Vás bude odrazovat, bude pro Vás potvrzením, že jste na dobré cestě PRO VÁS. Každý máme tu svojí cestu, na které rosteme a po které jdeme za svým vytouženým cílem/snem.kubik-sosna-slapoty-v-pisku-u-more-4ec18344c296a

Vy to UCÍTÍTE. NEOHLÍŽEJTE SE NA TO, CO NA TO OSTATNÍ. JE TO VÁŠ SEN A VÁŠ ŽIVOT. Oni to nemohou UCÍTIT,  jak se Vám  v tom žije a bude žít, to můžete jen Vy. Vy ho budete nebo nebudete žít, vy budete za to skládat účty tím, jak se cítíte a jaká je Vaše kvalita života.

Co si budete moci říct až se při odchodu z tohoto světa ohlédnete na svůj život? Využil/a jsem svůj čas jak jsem chtěl/a nebo jsem ho promrhal/a čekal/a jsem AŽ??? ZAČNĚTE  TEĎ! NIKDY NENÍ POZDĚ!  I kdyby ten pidikrok měl být to, že se zasníte a dovolíte si to:-) I kdyby ten první krok měl být to, že si svůj nápad a sen zapíšete:) PROSTĚ SE ZASNĚTE A ZAČNĚTE….

KDYŽ JSEM KE SVÉMU PRVNÍMU SNU – VLASTNÍMU RANČI- DOŠLA JÁ, TAK VY MŮŽETE SVÉ SNY USKUTEČNIT TAKY! Jak se to stalo, se dočtete v mém eBOOKU :)(zatím se na něm pracuje, brzy bude na mých stránkách www.katkazajacova.cz)

Byl to můj sen moc dlouho, snad od malička.Pokud jsem se k němu mohla dostat já,  6 let rozvedená, sama se 2 dětmi, 4 koňmi, 2 psy, kočkou, věčně bez peněz….TAK PROČ BY JSTE NEMOHLI DOKÁZAT SVÉ SNY I VY? Ano, samo se to nestalo, musela jsem udělat spoustu mravenčí práce a pidikrůčků, které se skládaly dlouho dohromady, až zaklaply…a ve svých 43 letech mám svůj vysněný rančík:))

Vlastně první sen byl vlastní kůň….každá druhá holčička chce svého koně, ale kolik se jich k němu opravdu dopracuje?….celé dětství jsem chodila ke koním, pracovala a sbírala zkušenosti a za první výplatu si koupila hříbě…sice křížence,…ale prostě koně, po kterém jsem toužila….bylo to pro mě TÁÁÁÁÁÁÁK DŮŮŮŮLEŽITÉ!  Už ho mám 22 let a jsem za to neskutečně ráda!IMG_20160724_175955

DEJTE DŮLEŽITOST SVÝM SNŮM! JE TO DŮLEŽITÉ PRO VÁŠ ŽIVOT!

Je jedno jak je velký a jak je daleko….

PROSTĚ VYKROČTE A VĚŘTE SI:-)))

Pokud se Vám článek líbil, stáhněte si můj  eBOOK ZDARMA ZDE  , budete pak dostávat ode mne pravidelné články a zamyšlení:-)

Cítíte se, že stojíte na místě, nic Vám nejde a jste stále nespokojeni? Hhodil by se Vám přísun podpory od někoho, kdo na tom byl  stejně a dnes je šťastný a spokojený? Stáhněte si můj nový eBOOK  Můj sen: Z paneláku ke koním a na ranč.

A velmi ocením, pokud mi své CESTY ZA SNY napíšete na katka@zajac.cz

IMG_20160724_131625

:

Katka Zajacová

Mojí vášní jsou koně. Baví mě ukazovat dětem i dospělým cestu k nim a inspirovat je, jak si s koněm vytvořit vztah. Užívat si s nimi čas jinak, než je zvykem a vytvořit si z nich parťáky na celý život.

Ke koním jsem chodila už odmalička jako dítě, mým snem bylo mít vlastního koně a ten jsem si splnila z mé první výplaty. Tento kůň mne provází mým životem již 20 let.

Druhý velký sen, mít svůj ranč a s koňmi denně žít a ne za nimi dojíždět, jsem si splnila teď. Mám dvě děti, které také milují koně a mohou s nimi žít již od malička. Dalším mým snem je tuto lásku ke koním předávat dál, aby si s nimi lidé naučili udělat hezký vztah. Když jim otevřete své srdce, můžete jen získat.

Získala jsem certifikaci Pedagogicko-psychologického ježdění a mám licenci Cvičitele pro jízdu na koni.

Jsem také autorkou eBooku ZDARMA:

Děti a koně: 8 tipů na co nezapomenout, když chce Vaše dítě jezdit na koni

Stáhnout si eBOOK ZDARMA můžete ZDE>>>

Jsem také autorkou eBooku :

Můj sen: Z paneláku ke koním a na ranč

Stáhnout si eBOOK MŮJ SEN můžete ZDE>>>

Můj příběh si přečtěte zde>>

Komentáře