KDYŽ SE KŮŇ STANE KONÍČKEM...a jak na to 

Váš společný život s dětmi obohatíte o krásný VZTAH S KONĚM  

  • Jak se zamilovat do koní? Ráda Vás povedu:-)
  • Proč chodit za koníky? Jsou to báječní pohádkoví tvorové a díky nim se stanete lepší a citlivější:-)
  • Láká Vás jezdit? Už někde jezdíte? Skvělé, pak mám pro Vás návod, jak vytěžit z návštěv co nejvíce.

Mojí vášní jsou koně.

Ukáži vám - dětem i dospělým -  cestu ke koňské duši. Baví mě zkoumat propojení člověka a koně a mohu vás vést.

Budu vás inspirovat, jak si s koněm užívat čas jinak, než je zvykem a vytvořit si z nich parťáky na celý život.

Respektuji Vaše soukromí a nikdy Vám nebudu posílat spam.

Katko, Tvůj eBook mě doslova vtáhl svými obrázky do Vašeho života na ranči, ze kterého sálá spojení s krásnými zvířaty a úchvatnou zelení. Obsah Tvého eBooku ve mně ještě více rozdmýchal moji dávnou dětskou touhu zajezdit si na vraném hřebci. Tímto Ti děkuji za Tvoje inspirativní dílko, které doporučuji všem milovníkům přírody i badatelům, kteří hledají krásy našeho světa, ke kterým prožitky s koňmi neodmyslitelně patří:)

Barbora Kovářováhttp://barborakovarova.cz/, Pouť vědomě šťastným životem

Na tento web a Katčiny ebooky jsem "narazila" v pravou chvíli! Dcerka se zamilovala do koní a náhodou i v nové školce mají každé úterý vyjížďku na nich. Skvěle jste mi vysvětlila, co je důležité a co můžu nechat na později. Děkuji a těším se, až i my najdeme ten správný ranč. 🙂

Šárka Beranovádesign interiéru, www.sarkaberanova.cz

Krásný e-book s důležitými informacemi, který mně připravil na návštěvu jízdárny. Teď vím, na co si dát pozor, podle čeho jízdárnu vybrat a jak na první ježdění svou dceru připravit.

Marie Vavrochová www.marie-vavrochova.cz, autorka e-booku Jak se zbavit únavy

Pro děti je v současné době velmi důležité se hýbat. Sedět doma u televize nebo počítače po tom, co předcházelo několik hodin sezení ve škole? To ne, to by z dětí vyrostly nepohyblivá monstra, co by znala jen virtuální svět. Díky ježdění na koni si dítě buduje mnoho pozitivního - od procvičování snad všech svalů na těle, správného držení těla po vztah se živým tvorem a lásku k přírodě. Výběr jízdárny je však zásadní, pokud bude dítě nespokojené, bude škemrat, že na koni jezdit nechce a rodič mu dříve nebo později podlehne. Vzájemná spokojenost je určující a paní Katka v e-booku dává základní rady, podle čeho se orientovat pro výběr jízdárny. Do začátku je právě výběr jízdárny zásadní, zda to dítě začne bavit a bude jezdit rádo a nebo ne.

Iva Jančíkováhttp://ivajancikova.cz, www.farmyliberecka.cz

Respektuji Vaše soukromí a nikdy Vám nebudu posílat spam.